Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 8 вересня 2016 р.

В Сереховичах розпочала роботу ще одна школа

       Однією з форм  обміну досвідом бібліотечних працівників є проведення занять в школі професійної майстерності. Цьогоріч  така школа   розпочала свою роботу на базі бібліотеки – філії с.Сереховичі,  яка зібрала працівників книгозбірень  сіл Глухи, Мокре, Секунь, Кримне, Нова Вижва, Рудня та Смолярі на заняття «Професійний імідж бібліотечного працівника в сучасній бібліотеці» .

     Проведенню заняття передував масовий  захід – ігри патріотів «Дамо знання і мудрість Незалежній Україні», присвячений 25 – річчю Незалежності України. Учасниками ігор були учні 10 класу, а також і самі бібліотекарі.

      Після масовго заходу перед присутніми бібліотекарями  виступив Сереховичівський сільський голова  Шиманський Р.Т., який  висловив своє бачення об’єднання громад, перспективу існування місцевої бібліотеки.


      Про роботу своєї установи розповіла  бібліотекар Сереховичівської книгозбірні Шеремета Л. М., доповнюючи свій виступ мультимедійною презентацією «Бібліотека  - філія с.Сереховичі: вчора, сьогодні, завтра». З консультаціями для працівників виступили директор Старовижівської ЦРБ Гаврилюк О.І. та методист  Яскульська А.В., які в своїх виступах розповідали про професійний імідж та професійну етику сучасного бібліотекаря. Бібліотекар Старовижівської РДБ  Літвинчук С.С. розповіла про ведення блогу як запоруки успіху роботи бібліотеки.

  Жваву дискусію серед бібліотекарів викликав розбір професійних ситуацій, запропонованих кожному «учневі» школи професійної майстерності. 
  Бібліотекарі Старовижівської ЦБС почерпнули чимало цікавого і корисного, відвідавши чергове заняття школи .Гадаю , що кожен у свою книгозбірню повіз якусь ідею, що не забариться з втіленням.

Немає коментарів:

Дописати коментар