Загальна кількість переглядів сторінки

неділя, 1 листопада 2015 р.

Не хлібом єдиним...

    Сьогодні професія бібліотекаря не обмежується лише видачею книг, веденням картотек та каталогів, проведенням масових заходів з метою популяризації літератури та т.п. Для того, щоб іти в ногу з часом, потрібно шукати нові сучасні форми роботи, нові методи їх подачі.І немалу роль тут відіграє творчість, фантазія, креативність. Світ мистецтва поповнило чимало різних технік виконання виробів ручної роботи , окрім традиційних - вишивки, в'язання - оригамі, квілінг,канзаши  та багато чого іншого.
       Нещодавно  в Старовижівському професійному ліцеї з учнями - майбутніми кухарями було проведено майстер - клас по квілінгу. В рамках Тижня  української мови та літератури дівчата забажали виготовити портрет Т.Шевченка в техніці квілінг. Таким чином було поєднано прекрасне з корисним.

Перш ніж приступити до роботи  дітей було ознайомлено зі створенням найпростіших елементів даної роботи і техніки квілінг в цілому.

Далі дівчата освоювали мистецтво самостійно.


В результаті отримали таку роботу.
Сьогодні для розвитку творчості та фантазії простори інтернету та друкованих видань просто необмежені.Головне  - мати бажання їх втілювати .Ото ж, не зупиняйтесь, творіть, дерзайте!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар