Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 17 червня 2014 р.

Сміємося разом!

      Ось і наступило тепле літечко. Для дітей це перш за все час відпочинку від навчання, час вільного проведення власного часу, це купання, ігри, забави  з друзями та т.п.Традиційно літо для школярів починається відпочинком у таборах денного перебування дітей при місцевих школах. Бібліотека активно долучається до роботи таборів.Так, цього року 4 червня   в таборі з учнями 5 - 8 класів було проведено свято сміху "Торба сміху - дітям на потіху".
     Звичайно, сміх займає в нашому житті  значне місце, а для дітей це є невід'ємною складовою життєдіяльності. Про це розповідали незвичайні співведучі  -  Усмішка і Смішинка , з роллю яких успішно справились семикласниці Світлана Черемшук  та Вікторія Наумич.
        Вони майстерно розповідали анекдоти зі шкільного життя,а гуморески, які  виконували учениці 7 класу Дричик Наталія та Сагаль Аліна викликали справжній непідробний шквал реготу.
        Та найцікавіше було під час проведення конкурсів. Діти змагались у вмінні малювання автопортрету із зав'язаними очима, були вправними автогонщиками іграшкових машинок, незвичним способом " ловили рибу". Та найбільш цікавим був конкурс із дитячими сосками  - пустушками та коли хлопці готували картоплю на суп.Так проходили наші конкурси.
   
    Особливо приємно те, що всі діти були дуже активні в конкурсах, черга охочих  переростала у благання до участі в цікавих іграх.Свято  закінчилось , та діти ще довго зберігали бурю емоцій та піднесеного настрою.

Немає коментарів:

Дописати коментар