Загальна кількість переглядів сторінки

середа, 4 жовтня 2017 р.

У День бібліотек і читачів

     Останній вересневий день для бібліотек України та їх користувачів є не просто останнім днем місяця, а святковим, бо вже 19 років поспіль відзначається як Всеукраїнський день бібліотек. Це свято всіх, хто небайдужий до книги, до читання, від маленького читачика, що тільки розглядає малюночки і до поважного сивочолого , який отримує насолоду, тримаючи в руках   фоліанта - ровесника.
    Святково і людно було і в нашій бібліотеці. Це був справжній день відкритих дверей, бо бажаючих розділити свято і привітати бібліотекаря було більше, ніж достатньо. А бібліотека мала чим пригостити своїх гостей, презентуючи інсталяцію "Чай? Кава? Почитаємо!". В літературне меню бібліофрешу входили такі імпровізовані страви як "Історичний салат", "Фантастичний ланч", "Поетичний фреш", "Гаряче" блюдо", "Романтичний десерт "та "Прес-мікс". "Інгредієнти" страв були вітчизняного виробництва - українських авторів та місцевої преси. Користувачі бібліотеки насолоджувались творами Світлани Талан, Валентина Чемериса, Люко Дашвар, Марини та Сергія Дяченків та ін.

 Звичайно, вітали і користувачі  - діти , а ще дарували бібліотеці книги.
  За допомогою акції "З миру - по книжці" незабаром на полицях бібліотеки з'явиться 12 нових книг, подарованих читачами. А ще відрадно, що до когорти читачів нашої бібліотеки долучилось двоє нових.
    Отож, бібліотека, щиро вітає  користувачів із Всеукраїнським днем бібліотек і завжди  відкрита для  вас!!!  

Немає коментарів:

Дописати коментар